Teddy Eddie angielski dla dzieci 2-7 lat

Akredytowane Centrum Językowe Teddy Eddie

Teddy Eddie START Angielski dla Dzieci

Po ukończeniu kursu Teddy Eddie START, dziecko nabędzie umiejętność rozumienia i reagowania na proste polecenia w języku angielskim. Zetknie się także z pierwszymi zdaniami, otwierając sobie drzwi do podstawowej komunikacji w obcym języku. Poprzez piosenki i bajeczki w angielskim, maluch będzie miał okazję odkryć dźwięki i rytm języka, co sprzyja naturalnemu przyswajaniu go.

Jednak głównym celem tego poziomu jest znacznie głębszy. Chodzi o to, aby zaszczepić w dziecku już od najmłodszych lat nie tylko umiejętność komunikowania się po angielsku, ale przede wszystkim miłość i zainteresowanie tym językiem.

Wiek ucznia

2-3 latkowie

Poziom nauczania

dostosowany do grupy

Liczebność Grup

Maksymalnie 8 osób

Ilość zajęć

2x w tygodniu 40min

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA

Całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

ZAPISY NA KURS

Zapraszamy do zapisów on-line

Koniec z nudnymi zajęciami angielskiego!

Dlaczego metoda Teddy Eddie?

Kurs Teddy Eddie charakteryzuje się dynamiką i pełnym humoru zabawami, co sprawia, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również radosna. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się komunikować w języku angielskim, rozwijając swoje umiejętności językowe w sposób naturalny i przyjemny.

Zajęcia pełne humoru i niespodzianek

Metoda promuje radość w nauce języka obcego i przyjazną atmosferę z rówieśnikami. Miś Eddie jako główna postać prowadzi dzieci w bajkowy świat angielskiego.

Wyselekcjonowanie lektorzy

Lektorzy są starannie wybierani, specjaliści w pracy z przedszkolakami i pełni miłości do małych dzieci. Oprócz naturalnych zdolności, biorą udział w regularnych szkoleniach i podlegają stałej opiece metodycznej.

Spotkania z rodzicami

Teddy Eddie to stały dialog lektora z rodzicami: otwarte lekcje, info po zajęciach, cotygodniowe maile z podsumowaniem do powtórek w domu, pisemne raporty o postępach (co pół roku).

Bogaty pakiet edukacyjny

Oryginalny podręcznik, Plac Zabaw z grami online, mini-książeczka z tajnymi słowami i multiROM deDOMO. Dla rodziców przewodnik z informacjami o materiale i pomysłami na aktywności językowe z dzieckiem w domu.

Masz wątpliwości czy warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów

PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂
Michał Wysocki
2022-08-02
Egzamin poziomujący bardzo przyjemny. Świetna obsługa właściciela i lektora. Tak jak powinno być, tak było. Serdecznie pozdrawiam i polecam.
Joanna W
2022-06-08
Super szkoła do nauki języka i bardzo komunikatywny właściciel. Polecam! 🙂
Marcin Kraszewski
2022-05-21
Polecam ... Nic dodać nic ująć ... Córka bardzo zadowolona z zajęć

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla dziecka.

Darmowa Lekcja Pokazowa

Lekcja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Wystarczy przesłac zgłoszenie lub skontaktować się telefonicznie, a nasz pracownik skontaktuje się z Wami w celu umówienia dogodnego terminu.

Lekcja próbna

Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej i umów darmową lekcję pokazową dla swojego dziecka w naszym Centrum Językowym Clever Kids

Łódzka 27/29, Konstantynów