Clever Kids angielski dla klas 1-3

Clever Kids angielski dla dzieci Konstantynów Łódzki

Clever Kids angielski dla klas 1-3

Program Clever Kids dla klas I-III szkoły podstawowej jest w pełni dopasowany do unikalnych potrzeb uczniów. Zdając sobie sprawę z niewielkiego tempa realizacji programu w szkołach oraz z ograniczeń wynikających z zróżnicowanego poziomu i liczby uczniów w grupach, Clever Kids koncentruje się na efektywnej nauce mówienia po angielsku.
W Clever Kids dzieci otrzymują przestrzeń, aby swobodnie wyrażać myśli i uczestniczyć w interakcjach językowych, co prowadzi do naturalnego oswojenia z językiem angielskim.

Wiek ucznia

Uczniowie klas 1-3

Poziom nauczania

dostosowany do grupy

Liczebność Grup

Maksymalnie 8 osób

Ilość zajęć

60 lekcji 2x w tygodniu 45minLEKCJA PRÓBNA

Odbierz DARMOWE zaproszenie!

ZAPISY NA KURS

Zapraszamy do zapisów on-line


Koniec z nudnymi zajęciami angielskiego!

Dlaczego Clever Kids?

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, a także wychowywanie naszych własnych pociech pozwoliło nam wypracować skuteczne i przyjazne dzieciom metody, a naszym nadrzędnym celem jest efektywna komunikacja w języku obcym, ale też zadowolenie dzieci, ich dobre samopoczucie na zajęciach, a tym samym pozytywny stosunek do nauki angielskiego.

Przyjazna atmosfera

Nasi lektorzy dbają o to, aby na zajęciach nie było nudno, dopasowują tematykę i materiały do wieku i zainteresowań dzieci. Stosujemy pozytywną formę motywacji opartą na dialogu z grupą i przyjaznej atmosferze na zajęciach. Celebrujemy święta i okazje dając dzieciom możliwość integracji pomiędzy sobą oraz z lektorami.

Kreatywne zajęcia

Nasi lektorzy wychodzą poza szablonowe nauczanie z podręczników i wzbogacają zajęcia o gry i zabawy, burze mózgów czy inscenizacje oraz przygotowują materiały związane z zainteresowaniami dzieci tak, aby lekcje były zróżnicowane, dynamiczne i ciekawe.

Indywidualne podejście

Dbamy o to, aby każdy uczeń czuł się u nas dobrze i z chęcią uczestniczył w zajęciach. Skrupulatnie monitorujemy postępy naszych młodych słuchaczy, informujemy o nich rodziców i jesteśmy zawsze otwarci na dialog z dziećmi i ich opiekunami.

Nauka przez komunikację

Podczas gdy szkoły skupiają się na klasycznych modelach nauczania opartych na zapamiętywaniu słówek i struktur gramatycznych, dla nas liczy się przede wszystkim umiejętność rozmowy i skutecznego porozumiewania się. Ćwiczymy scenki, zajęcia odbywają się po angielsku i zachęcamy dzieci do swobodnych rozmów w języku obcym.


Masz wątpliwości czy warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów

Wiola Kunikowska
Wiola Kunikowska
2024-04-24
Polecam w 100% 🥰🥰
Drwal Drwal
Drwal Drwal
2024-04-23
Super
Agnieszka
Agnieszka
2024-03-25
Super miejsce. Bardzo życzliwa atmosfera. Syn przez miesiąc chorował i nie mógł uczęszczać na zajęcia. Zwróciliśmy się z prośbą o umorzenie płatności, co spotkało się z dużym zrozumieniem i empatią. Płatność została umorzona. Bardzo dziękujemy za życzliwość.
Marta Sobczyk
Marta Sobczyk
2023-09-20
Uważam że to bardzo dobra szkola językowa moje dziecko jest zadowolone z nauczycieli i zajęć a ja z jego efektów pozdrawiam
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla dziecka.

Darmowa Lekcja Pokazowa

Lekcja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Wystarczy przesłac zgłoszenie lub skontaktować się telefonicznie, a nasz pracownik skontaktuje się z Wami w celu umówienia dogodnego terminu.

Formularz zgłoszeniowy

Lekcja próbna

  Skontaktuj się z nami.

  Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej i umów darmową lekcję pokazową dla swojego dziecka w naszym Centrum Językowym Clever Kids

  Adres

  Łódzka 27/29, Konstantynów

  Email

  konstantynow@clever.edu.pl

  Telefon

  +48 574 582 265

  Zadzwoń do nas!