Clever Kids Konstantynów Łódzki

Nasz zespół

Szkoła językowa Clever Kids to miejsce, które istnieje na rynku od 2008 roku. Dla nas nauczanie to nie tylko praca, to przede wszystkim radość z dzielenia się wiedzą i poznawania nowych osób.

Nasz długoletni wkład w edukację przyczynił się do zdobycia zaufania setek klientów w Łodzi, Warszawie i okolicach. Od 2 kwietnia 2022 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę, tworząc idealne miejsce do nauki dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla tych w wieku 7-12 lat w Konstantynowie Łódzkim.

W naszej szkole stosujemy metodę Teddy Eddie w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci. Ta ambitna metoda stanowi odpowiedź na potrzeby rynku, dostarczając oryginalny kurs dla najmłodszych uczniów. Wczesne lata to kluczowy okres w rozwoju dzieci, dlatego to doskonały moment, by w ich życiu pojawił się drugi język.

W swobodnej i przyjaznej atmosferze śmiechu i zabawy dzieci przyswajają wiedzę.

Głównym założeniem metody jest zadowolenie dziecka. Maluchy zanurzają się w języku, osłuchują z nim i uczą komunikacji na swoim poziomie, w tematyce, która jest im bliska i dzięki temu nabierają pozytywnego stosunku do języka angielskiego.

Zadzwoń do nas!