Teddy Eddie STANDARD dla dzieci 4-5 lat

Akredytowane Centrum Językowe Teddy Eddie

Teddy Eddie STANDARD Angielski dla Dzieci 4-5 lat

Po ukończeniu kursu Teddy Eddie STANDARD, dziecko wkroczy w kolejny etap swojej przygody z językiem angielskim. Będzie nie tylko w stanie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku, ale także wcielać się w role podczas odgrywania scenek i bajek, co umożliwi mu praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy w rzeczywistych sytuacjach. Zajęcia będą również pełne interaktywnych gier, które wymagają od uczestników posługiwania się językiem obcym, co rozwija umiejętność płynnej komunikacji.

Dzięki temu poziomowi, maluch pozna różnorodne słowa i zwroty w konkretnych kontekstach, co ułatwi mu zrozumienie i wykorzystanie języka w codziennym życiu.

Wiek ucznia

3-4 latkowie

Poziom nauczania

dostosowany do grupy

Liczebność Grup

Maksymalnie 8 osób

Ilość zajęć

60 lekcji 2x w tygodniu 35min
Nauka języka angielskiego już w wieku 3-4 lat?

Co zyska Twoje dziecko?

Głównym celem nauki angielskiego za pomocą metody Teddy Eddie jest wzbudzenie w dziecku pasji do języka obcego. Taki podejście gwarantuje, że motywacja pozostanie z nimi na długie lata! Dzieci w wieku 4-5 lat zazwyczaj już mają kontakt z angielskim w przedszkolu, co stanowi pewną podstawę. Natomiast Teddy Eddie doskonale wykorzystuje ogromny potencjał językowy tych małych uczniów.

Pełne zanurzenie w języku

Lekcje prowadzone są po angielsku, co sprawia, że komunikacja w tym języku bardzo szybko staje się dla Twojego dziecka czymś naturalnym.

Korzyści komunikacyjne

Naturalna potrzeba komunikacji sprawia, że odpowiednio zachęcone dzieci chętnie podejmują próby wysłowienia się w języku obcym.

Wymowa i intonacja

Ze względu na wciąż jeszcze elastyczny aparat mowy młodsze dzieci lepiej przyswajają naturalną angielską wymowę i intonację.

Nauka bez wysiłku

Nauczanie języka angielskiego w formie zabawy sprawia, że jest to dla dzieci przyjemne doświadczenie i jednocześnie sposób na swobodną naukę.


LEKCJA PRÓBNA

Odbierz DARMOWE zaproszenie!

ZAPISY NA KURS

Zapraszamy do zapisów on-line


Koniec z nudnymi zajęciami angielskiego!

Dlaczego metoda Teddy Eddie?

Kurs Teddy Eddie charakteryzuje się dynamiką i pełnym humoru zabawami, co sprawia, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również radosna. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się komunikować w języku angielskim, rozwijając swoje umiejętności językowe w sposób naturalny i przyjemny.

Zajęcia pełne humoru i niespodzianek

Metoda promuje radość w nauce języka obcego i przyjazną atmosferę z rówieśnikami. Miś Eddie jako główna postać prowadzi dzieci w bajkowy świat angielskiego.

Wyselekcjonowanie lektorzy

Lektorzy są starannie wybierani, specjaliści w pracy z przedszkolakami i pełni miłości do małych dzieci. Oprócz naturalnych zdolności, biorą udział w regularnych szkoleniach i podlegają stałej opiece metodycznej.

Spotkania z rodzicami

Teddy Eddie to stały dialog lektora z rodzicami: otwarte lekcje, info po zajęciach, cotygodniowe maile z podsumowaniem do powtórek w domu, pisemne raporty o postępach (co pół roku).

Bogaty pakiet edukacyjny

Oryginalny podręcznik, Plac Zabaw z grami online, mini-książeczka z tajnymi słowami i multiROM deDOMO. Dla rodziców przewodnik z informacjami o materiale i pomysłami na aktywności językowe z dzieckiem w domu.


Masz wątpliwości czy warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów

Wiola Kunikowska
Wiola Kunikowska
2024-04-24
Polecam w 100% 🥰🥰
Drwal Drwal
Drwal Drwal
2024-04-23
Super
Agnieszka
Agnieszka
2024-03-25
Super miejsce. Bardzo życzliwa atmosfera. Syn przez miesiąc chorował i nie mógł uczęszczać na zajęcia. Zwróciliśmy się z prośbą o umorzenie płatności, co spotkało się z dużym zrozumieniem i empatią. Płatność została umorzona. Bardzo dziękujemy za życzliwość.
Marta Sobczyk
Marta Sobczyk
2023-09-20
Uważam że to bardzo dobra szkola językowa moje dziecko jest zadowolone z nauczycieli i zajęć a ja z jego efektów pozdrawiam
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla dziecka.

Darmowa Lekcja Pokazowa

Lekcja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Wystarczy przesłac zgłoszenie lub skontaktować się telefonicznie, a nasz pracownik skontaktuje się z Wami w celu umówienia dogodnego terminu.

Formularz zgłoszeniowy

Lekcja próbna

  Skontaktuj się z nami.

  Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej i umów darmową lekcję pokazową dla swojego dziecka w naszym Centrum Językowym Clever Kids

  Adres

  Łódzka 27/29, Konstantynów

  Email

  konstantynow@clever.edu.pl

  Telefon

  +48 574 582 265

  Zadzwoń do nas!