Teddy Eddie ABC dla dzieci 5-6 lat

Akredytowane Centrum Językowe Teddy Eddie

Teddy Eddie STANDARD Angielski dla Dzieci 5-6 lat

Po ukończeniu kursu Teddy Eddie ABC, dziecko osiągnie nowy poziom umiejętności językowych. Będzie w stanie swobodnie formułować pełne zdania, opowiadać własne historie i aktywnie uczestniczyć w rozmowach w języku angielskim podczas lekcji. To także początek fascynującej przygody z czytaniem – dziecko wkroczy w świat liter i dźwięków, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet zdania. Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz zdobytą wiedzę językową będzie mogło z powodzeniem wykorzystywać w różnorodnych sytuacjach, otwierając przed nim szerokie horyzonty i możliwości.

Wiek ucznia

5-6 latkowie

Poziom nauczania

dostosowany do grupy

Liczebność Grup

Maksymalnie 8 osób

Ilość zajęć

60 lekcji 2x w tygodniu 45min
Nauka języka angielskiego już w wieku 5-6 lat?

Co zyska Twoje dziecko?

Odkryj, jakie niezwykłe możliwości otwierają się przed Twoim dzieckiem dzięki naszemu programowi. To więcej niż nauka języka – to inwestycja w przyszłość, wzbogacająca umiejętności i rozwijająca pasję. Zastanawiasz się, co Twoje dziecko zyska, uczestnicząc w naszych zajęciach? Odpowiedź jest fascynująca i pełna inspirujących perspektyw.

Rozumienie ze słuchu

Równolegle do nauki słownictwa Twoje dziecko będzie rozwijać umiejętność wychwytywania ogólnego sensu wypowiedzi.

Korzyści komunikacyjne

Po odpowiednim okresie obcowania z bogatą ilością materiałów Twoje dziecko zacznie spontanicznie się komunikować w języku angielskim.

Motywacja do nauki

Kilkulatki chętnie angażują się najpierw w zabawy językowe i ćwiczenia proponowane przez lektora na zajęciach.

Początki czytania

Twoje dziecko rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.


LEKCJA PRÓBNA

Odbierz DARMOWE zaproszenie!

ZAPISY NA KURS

Zapraszamy do zapisów on-line


Koniec z nudnymi zajęciami angielskiego!

Dlaczego metoda Teddy Eddie?

Kurs Teddy Eddie charakteryzuje się dynamiką i pełnym humoru zabawami, co sprawia, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również radosna. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się komunikować w języku angielskim, rozwijając swoje umiejętności językowe w sposób naturalny i przyjemny.

Zajęcia pełne humoru i niespodzianek

Metoda promuje radość w nauce języka obcego i przyjazną atmosferę z rówieśnikami. Miś Eddie jako główna postać prowadzi dzieci w bajkowy świat angielskiego.

Wyselekcjonowanie lektorzy

Lektorzy są starannie wybierani, specjaliści w pracy z przedszkolakami i pełni miłości do małych dzieci. Oprócz naturalnych zdolności, biorą udział w regularnych szkoleniach i podlegają stałej opiece metodycznej.

Spotkania z rodzicami

Teddy Eddie to stały dialog lektora z rodzicami: otwarte lekcje, info po zajęciach, cotygodniowe maile z podsumowaniem do powtórek w domu, pisemne raporty o postępach (co pół roku).

Bogaty pakiet edukacyjny

Oryginalny podręcznik, Plac Zabaw z grami online, mini-książeczka z tajnymi słowami i multiROM deDOMO. Dla rodziców przewodnik z informacjami o materiale i pomysłami na aktywności językowe z dzieckiem w domu.


Masz wątpliwości czy warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów

Wiola Kunikowska
Wiola Kunikowska
2024-04-24
Polecam w 100% 🥰🥰
Drwal Drwal
Drwal Drwal
2024-04-23
Super
Agnieszka
Agnieszka
2024-03-25
Super miejsce. Bardzo życzliwa atmosfera. Syn przez miesiąc chorował i nie mógł uczęszczać na zajęcia. Zwróciliśmy się z prośbą o umorzenie płatności, co spotkało się z dużym zrozumieniem i empatią. Płatność została umorzona. Bardzo dziękujemy za życzliwość.
Marta Sobczyk
Marta Sobczyk
2023-09-20
Uważam że to bardzo dobra szkola językowa moje dziecko jest zadowolone z nauczycieli i zajęć a ja z jego efektów pozdrawiam
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla dziecka.

Darmowa Lekcja Pokazowa

Lekcja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Wystarczy przesłac zgłoszenie lub skontaktować się telefonicznie, a nasz pracownik skontaktuje się z Wami w celu umówienia dogodnego terminu.

Formularz zgłoszeniowy

Lekcja próbna

  Skontaktuj się z nami.

  Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej i umów darmową lekcję pokazową dla swojego dziecka w naszym Centrum Językowym Clever Kids

  Adres

  Łódzka 27/29, Konstantynów

  Email

  konstantynow@clever.edu.pl

  Telefon

  +48 574 582 265

  Zadzwoń do nas!