O Metodzie

Szkoła Języków Obcych Konstantynów Łódzki

O metodzie Teddy Eddie

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat. Stworzona przez rodziców i recenzowana przez dzieci, odpowiada na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki zabawnej i uroczej postaci misia Teddy Eddie wprowadza maluchy w świat języka angielskiego poprzez zróżnicowane gry i zabawy, dzięki którym angielski staje się przyjemnym i naturalnym narzędziem komunikacji.

Zadowolenie dziecka

W swobodnej i przyjaznej atmosferze śmiechu i zabawy dzieci przyswajają wiedzę.

Głównym założeniem metody jest zadowolenie dziecka. Maluchy zanurzają się w języku, osłuchują z nim i uczą komunikacji na swoim poziomie, w tematyce, która jest im bliska i dzięki temu nabierają pozytywnego stosunku do języka angielskiego.

Przeszkoleni lektorzy

Jednym z kluczów do sukcesu jest doświadczona i wyszkolona kadra lektorska.

Zajęcia prowadzą wyspecjalizowani i przeszkoleni w metodzie lektorzy, którzy kochają pracę z dziećmi i tworzą dla nich bajkową atmosferę. Każdy lektor przechodzi szkolenia i znajduje się pod stałą opieką metodyków. 

Autorskie materiały

Specjalnie przygotowane dla dzieci przez ludzi z wiedzą pedagogiczną.

Gry, zabawy, gadżety, rymowanki, piosenki, nagrania oraz historyjki stworzone specjalnie na potrzeby Teddy Eddie. Dzieci szybko zapoznają się z misiowym światem i z niecierpliwością czekają na ulubione elementy lekcji. 

Motyw przewodni

Pluszowy Miś Teddy Eddie, który wyskakuje z kolorowej skarpety, by poprowadzić dzieci przez kolejne zabawy i gry.

Metoda skupia się na komunikacji opartej na całych zdaniach, a nie pojedynczych słowach, dlatego dzieci od początku poznają komendy w języku angielskim i stopniowo najpierw je rozumieją, stosują się, a następnie porozumiewają się w trakcie zajęć jedynie po angielsku. 

Teddy Eddie nie tylko dla dzieci

Rodzice też są ważni!

Teddy Eddie nie zapomina również o rodzicach. Dlatego w skład pakietu edukacyjnego wchodzi teczka dla ucznia wraz z podręcznikami, mini-książeczka sekretnych słów, zaś rodzic znajdzie tam szczegółowy poradnik zawierający treści omawiane na zajęciach i pomysły na kreatywne zabawy utrwalające, które można wykorzystywać do nauki w domu. Ponadto każdy uczeń otrzymuje dostęp do Placu Zabaw - aplikacji pełnej gier edukacyjnych, z której można korzystać podczas trwania całego kursu.

Rodzice najmłodszych dzieci mogą wraz z nimi uczestniczyć w pierwszych tygodniach kursu aż do momentu, w którym maluch poczuje się komfortowo i będzie mógł bezstresowo uczestniczyć samodzielnie w zajęciach. Oprócz tego, po każdych zajęciach lektor przeprowadza krótką, dwuminutową rozmowę z rodzicami podsumowującą materiał przerobiony na zajęciach i informacje o grupie. Po każdym semestrze rodzice otrzymują podsumowanie postępów swojego dziecka, a na koniec roku na każdego małego uczestnika kursu czeka nagroda w postaci dyplomy i korony.

Zadzwoń do nas!