Teddy Eddie SCHOOL dla dzieci 6-7 lat

Akredytowane Centrum Językowe Teddy Eddie

Teddy Eddie SCHOOL Angielski dla Dzieci 6-7 lat

Kurs Teddy Eddie SCHOOL to kluczowy etap w rozwoju językowym dziecka. Po jego ukończeniu, maluch nie tylko będzie potrafił wyrażać się pełnymi zdania i komunikować się po angielsku, ale także opanuje bogactwo słownictwa i zdań, które zacznie używać spontanicznie, nie tylko w trakcie zajęć, lecz również w codziennych sytuacjach. To właśnie na tym etapie następuje przełom w umiejętnościach językowych, dzięki czemu dziecko nabierze pewności siebie w swobodnym wypowiadaniu się.

Dodatkowo, kurs pozwoli maluchowi wkroczyć w świat czytania i zrozumienia tekstu w języku angielskim. To etap, w którym rozwijająca się umiejętność komunikacji otwiera przed dzieckiem nowe horyzonty do poznawania, nauki i zabawy.

Wiek ucznia

6-7 latkowie

Poziom nauczania

dostosowany do grupy

Liczebność Grup

Maksymalnie 8 osób

Ilość zajęć

60 lekcji 2x w tygodniu 45min
Nauka języka angielskiego już w wieku 6-7 lat?

Co zyska Twoje dziecko?

Nauka języka angielskiego w wieku 2-3 lata to niesamowita podróż, która zwiastuje ogromne korzyści dla naszych najmłodszych uczniów. Ten magiczny okres w życiu dziecka jest czasem intensywnego rozwoju mózgu i wrażliwości na nowe bodźce, co sprawia, że nauka języka staje się nie tylko możliwa, ale także niezwykle efektywna.

Najważniejszą korzyścią jest naturalność procesu nauki. Dzieci w tym wieku uczą się języka angielskiego podobnie jak swojego rodzimego języka - poprzez słuchanie i powtarzanie.

Samodzielna komunikacja

Naszym priorytetem jest wyposażenie Twojego dziecka w umiejętności językowe, które umożliwią mu swobodną komunikację.

Nauka czytania

Nasz program nie tylko skupia się na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia języka angielskiego, ale również wprowadza dzieci w fascynujący świat czytania.

Korzyści społeczne

Wspierając stały postęp, stwarzamy warunki do pewnej i skutecznej nauki, pozwalając dzieciom cieszyć się sukcesami na każdym etapie edukacji.

Kontynuacja

Dzięki regularnemu nauce i stopniowemu postępowi, dzieci osiągają wyższy poziom zaawansowania, przy jednoczesnym zachowaniu entuzjazmu i radości z nauki.


LEKCJA PRÓBNA

Odbierz DARMOWE zaproszenie!

ZAPISY NA KURS

Zapraszamy do zapisów on-line


Koniec z nudnymi zajęciami angielskiego!

Dlaczego metoda Teddy Eddie?

Kurs Teddy Eddie charakteryzuje się dynamiką i pełnym humoru zabawami, co sprawia, że nauka staje się nie tylko efektywna, ale również radosna. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się komunikować w języku angielskim, rozwijając swoje umiejętności językowe w sposób naturalny i przyjemny.

Zajęcia pełne humoru i niespodzianek

Metoda promuje radość w nauce języka obcego i przyjazną atmosferę z rówieśnikami. Miś Eddie jako główna postać prowadzi dzieci w bajkowy świat angielskiego.

Wyselekcjonowanie lektorzy

Lektorzy są starannie wybierani, specjaliści w pracy z przedszkolakami i pełni miłości do małych dzieci. Oprócz naturalnych zdolności, biorą udział w regularnych szkoleniach i podlegają stałej opiece metodycznej.

Spotkania z rodzicami

Teddy Eddie to stały dialog lektora z rodzicami: otwarte lekcje, info po zajęciach, cotygodniowe maile z podsumowaniem do powtórek w domu, pisemne raporty o postępach (co pół roku).

Bogaty pakiet edukacyjny

Oryginalny podręcznik, Plac Zabaw z grami online, mini-książeczka z tajnymi słowami i multiROM deDOMO. Dla rodziców przewodnik z informacjami o materiale i pomysłami na aktywności językowe z dzieckiem w domu.


Masz wątpliwości czy warto nam zaufać?

Poznaj opinie naszych klientów

Wiola Kunikowska
Wiola Kunikowska
2024-04-24
Polecam w 100% 🥰🥰
Drwal Drwal
Drwal Drwal
2024-04-23
Super
Agnieszka
Agnieszka
2024-03-25
Super miejsce. Bardzo życzliwa atmosfera. Syn przez miesiąc chorował i nie mógł uczęszczać na zajęcia. Zwróciliśmy się z prośbą o umorzenie płatności, co spotkało się z dużym zrozumieniem i empatią. Płatność została umorzona. Bardzo dziękujemy za życzliwość.
Marta Sobczyk
Marta Sobczyk
2023-09-20
Uważam że to bardzo dobra szkola językowa moje dziecko jest zadowolone z nauczycieli i zajęć a ja z jego efektów pozdrawiam
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji dla dziecka.

Darmowa Lekcja Pokazowa

Lekcja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Wystarczy przesłac zgłoszenie lub skontaktować się telefonicznie, a nasz pracownik skontaktuje się z Wami w celu umówienia dogodnego terminu.

Formularz zgłoszeniowy

Lekcja próbna

  Skontaktuj się z nami.

  Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej i umów darmową lekcję pokazową dla swojego dziecka w naszym Centrum Językowym Clever Kids

  Adres

  Łódzka 27/29, Konstantynów

  Email

  konstantynow@clever.edu.pl

  Telefon

  +48 574 582 265

  Zadzwoń do nas!